Koło taneczne

KOŁO TANECZNE

Od ponad czterech lat w naszej szkole dzieci mają możliwość uczyć się tańców dyskotekowych, towarzyskich, ludowych i zabaw integracyjnych. Koło taneczne gromadzi w swych szeregach dzieci z klas młodszych i starszych, pomaga poznać tańce z całego świata i ich historię, zachęca dzieci do prezentowania swych  umiejętności tanecznych przy okazji różnych imprez szkolnych, budzi pasje muzyczne. Nasza grupa taneczna miała już okazję zaprezentować się na Międzyszkolnym  Konkursie Tańca Disco, na którym uczennica Oliwka K. Otrzymała wyróżnienie za taniec hinduski. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą   w zajęciach ruchowych, a odbywają się one w każdy wtorek:

Grupa I – godz. 11:50- 12:30;

Grupa II- godz. 15:20- 16:00

Grupa III- godz. 16:00- 16:40.

Serdecznie zapraszamy!!!

Opiekunka koła tanecznego- Żaneta Kupidura